VZOROVÝ DŮM B7

Kontaktní telefonÚVOD

Víme, že každá možnost vidět již hotový rodinný dům na vlastní oči, přiblíží jeho skutečnou podobu a dispozici o mnoho lépe, než jeho zhlédnutí ve výkresové podobě.

S ohledem na tuto skutečnost a další plánované rozšiřování našich služeb si Vám dovolujeme nabídnout prohlídku vzorového rodinného domu B7 z naší katalogové nabídky v Sezemicích u Pardubic.

Dům je realizován systémem Izolox a jeho dispozice oproti typovému provedení uvažuje s jižní orientací pozemku (viz půdorys a pohledy R.D.)

Předností domu budou očekávané velmi nízké provozní náklady.

Vytápění stavby zajišťují při tepelné ztrátě objektu 5,9 kW infra panely osazené částečně v podhledech a částečně na stěnách domu v kombinaci s krbem. Krb bude záměrně temperovat pouze obývací pokoj a není navržen s rozvody teplého vzduchu tak, aby náklady na spotřebu elektrické energie byly co nejvíce porovnatelné. Při plánovaném snižování cen za elektrickou energii by měl být výsledek velmi zajímavý a náklady na spotřebu elektrické energie pro vytápění se budou pohybovat do 10.000 Kč. Zároveň je velmi efektivní možnost využití snížené sazby (téměř o polovinu) na dodávku elektrické energie i pro veškerou ostatní spotřebu.

Napište nám, zavolejte a my Vám rádi tento dům ukážeme.

vzorový dům B7